Oferta

Nasza oferta

Prefabrykacja Jedną z głównych specjalności firmy Kilwater jest prefabrykacja rurociągów ze stali węglowych, nierdzewnych  i stopów cuniferowych. Prefabrykację wykonujemy na podstawie dokumentacji  dostarczonej przez zamawiającego jak również na podstawie dokumentacji przygotowanej przez nasze biuro technologiczne. Prefabrykacja jest podstawą szybkiego, łatwego i utrzymanego na wysokim poziomie jakościowym montażu.
Montaż Montaż rurociągów wykonujemy na życzenie klienta w dowolnym miejscu Europy. Montujemy rurociągi zarówno wykonane przez nas jak i dostarczone przez zamawiającego.
Remonty i modernizacje Posiadamy doświadczone brygady remontowe, wysoko wykwalifikowanych monterów, wyposażonych w specjalistyczny sprzęt i oprzyrządowanie. Grupy remontowe wspomagane są pełnym wsparciem technologiczno-logistycznym.
Posiadamy:
  • Ukosowarki do rur
  • Pompy do prób ciśnieniowych
  • Agregaty hydrauliczne
  • Giętarki
  • Zakuwarki
  • Spawarki TIG i MIG
Armatura Zajmujemy się również naprawą, regeneracją, przeglądami okresowymi armatury okrętowej. Usługi te wykonujemy w naszym zakładzie lub na instalacjach bez konieczności demontażu armatury.
Współpracujemy z wieloma dostawcami armatury okrętowej na rynku lokalnym i zagranicznym.
Projekt Każdy projekt jest niepowtarzalny i unikatowy. Realizujemy zróżnicowane zlecenia Klientów, prowadząc pracę w oparciu o wymagania i oczekiwania zamawiających, a także przy wykorzystaniu własnych, sprawdzonych technologii.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży okrętowej, jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać wszystkie instalacje okrętowe.